Konkurs „Polak Mały”

Polak MalyRok 2018 jest szczególny dla wszystkich Polaków. Pragnąc włączyć się w obchody stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, proponujemy konkursy dla dzieci z naszej parafii:

1. Dla najmłodszych – konkurs plastyczny pt. Godło Polski. Wszystkich chętnych prosimy o wykonanie dowolną techniką naszego godła (rysunek, wyklejanka, budowla z klocków lego, itp.)

2. Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy łamigłówki dotyczące naszego kraju. Zadania będą dostępne przez kolejne 4 niedziele, począwszy od 7 października oraz będą możliwe do pobrania z naszej strony internetowej parafialnej. Odpowiedzi należy pozostawić w zakrystii u księdza.

3. Konkurs plastyczny „Oto Polska” skierowany jest do dzieci w różnym wieku, zachęcamy również do wzięcia w nim udziału całymi rodzinami. Prosimy o stworzenie dowolną techniką mapy Polski i naniesienie na nią wybranych przez uczestnika/-ów konkursu elementów, np. herbów miast, zamków, zabytków, zwierząt charakterystycznych dla danego regionu, itp.

Ostateczny termin oddawania prac i zadań to pierwsza niedziela listopada czyli 4.11. Prosimy o podanie imienia, nazwiska i wieku dziecka. Spośród wszystkich uczestników wyłonieni zostaną zwycięzcy – nagrody będą rozdane w niedzielę 11 listopada po mszy świętej o godz. 10.45, a prace plastyczne będziemy mogli obejrzeć tego samego dnia w naszej sali parafialnej.

Gorąco zachęcamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w konkursach.

Top