XXII Niedziela Zwykła – 02.09.2018 – Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza druga składka przeznaczona jest na wynajem kościoła, Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary.

2. W sklepiku do nabycia Gość Niedzielny, Różaniec oraz Anioł Stróż i Mały Gość.
3. W tym tygodniu od wtorku do czwartku włącznie, ze względu na Rekolekcje Kapłańskie, księży pracujących w Polskiej Misji Katolickiej, nie będzie Mszy Świętej oraz zamknięte będzie Biuro Parafialne.
4. W piątek czynne będzie Biuro Parafialne oraz będzie już Adoracja, litania do NSPJ i Msza Święta. Jest to też pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godziny 18.30.
Rodzice proszeni są, o przypilnowanie pierwszych piątków miesiąca dzieci. Książeczki na pierwsze piątki miesiąca będą w konfesjonale.
5. Zapisy do I Komunii Świętej oraz Bierzmowania.
- I Komunia Święta rocznik 2010 i starsze.
- Bierzmowanie rocznik 2004 i starsze.
Do zapisu potrzebne musi być: wypełniony formularz (dostępny z tyłu kościoła) oraz świadectwo chrztu lub pamiątka chrztu z pieczątką parafii (bez świadectwa chrztu prosimy nie przychodzić do zapisu, dzieci ochrzczone w naszej parafii, prosimy przychodzić do biura parafialnego). Zapisu dokonujemy w biurze parafialnym oraz po mszy świętej w zakrystii.
6. Serdeczne Bóg Zapłać za sprzątanie kościoła w tym miesiącu. Osoby, które chcą posprzątać kościół we wrześniu, proszone są zapisanie na listę w sklepiku.
Bardzo serdeczne podziękowania ks. Mariuszowi za 3-letnią posługę w Naszej Parafii. Dziękujemy za sprawowane sakramenty, przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej, opiekę nad lektorami, ministrantami oraz grupą modlitewną.
Ks. Mariusz będzie proboszczem na Parafii w Southampton. Życzymy wielu Bożych Łask na nowej placówce. Szczęść Boże.

Top