XXVII Niedziela Zwykła – 07.10.2018 – Dzisiejsze Ogłoszenia

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie

Dzisiejsza druga składka, tak jak zawsze w pierwszą niedzielę miesiąca, przeznaczona jest na wynajem kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary.

W sklepiku do nabycia Gość Niedzielny, Różaniec, Mały Gość oraz Anioł Stróż.

W miesiącu październiku zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe od wtorku do piątku o godzinie 18:45. Od godz. 18:30 Adoracja i 19:15 Msza Święta. WWisbechRóżaniec w niedziele o 8:05 w Kościele. W piątki na różaniec i msze święta zapraszamy wszystkie dzieci.

W sobotę zapraszamy na coroczną pielgrzymkę do Walsingham. Mszy Świętej będzie przewodniczyć ks. Arc. Mieczysław Mokrzycki, wieloletni sekretarz św. Jana Pawła II. Program wywieszony jest na plakacie. Dojazd we własnym zakresie.

W następną niedzielę przypada, kolejna niedziela papieska, będziemy Bogu dziękowali za świętego Jana Pawła II.

Z tyłu kościoła są wyłożone karty wypominkowe. Prosimy czytelnie wypisać zmarłych i wypełnione karty wypominkowe wrzucamy do kartonu z napisem „wypominki”. Załączone ofiary są przeznaczone na Seminarium Towarzystwa Chrystusowego. Wypominki składamy tylko do 2 listopada 2018.

Uwaga:
Bardzo prosimy, aby w procesji do Komunii Świętej, szły tylko osoby przyjmujące Komunie Świętą. Przyjmujemy Komunię Świętą w pozycji stojącej. Dzieci, a także osoby dorosłe, które dotychczas szły w procesji po Błogosławieństwo, dostaną to Błogosławieństwo na końcu Mszy Świętej, wtedy kiedy jest przewidziane Błogosławieństwo podczas Mszy Świętej.

Top