Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie

1. W sklepiku do nabycia Gość Niedzielny, Różaniec, Mały Gość oraz Anioł Stróż.

2. W październikuzapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe od wtorku do piątku o godzinie 18:45. Od godz. 18:30 Adoracja i 19:15 Msza Święta. W Wisbech Różaniec w niedziele o 8:05 w Kościele.W piątki na różaniec i msze święta zapraszamy wszystkie dzieci.

3. Tydzień temu na wynajem kościoła zebraliśmy 1052 funty. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary.

4. We wtorek ze względu na dzień Skupienia Księży Chrystusowców w Doncaster, nie będzie Mszy Świętej, Adoracji oraz Różańca.

5. W środę zapraszamy grupę modlitewną na spotkanie po mszy świętej o godzinie 19:15.

6. W piątek odbędzie się coroczne czuwanie w Częstochowie w intencji Polonii. Zapraszamy do naszego kościoła na 18:45 w intencji Polonii, msza świętą w intencji naszej Parafii oraz Apel Jasnogórski.

7. W następną niedzielę przypada niedziela misyjna, dlatego będzie druga składka wyznaczona przez Polską Misję Katolicką na papieskie działa misyjne.

8. Z tyłu kościoła są wyłożone karty wypominkowe. Prosimy czytelnie wypisać zmarłych i wypełnione karty wypominkowe wrzucamy do kartonu z napisem wypominki. Załączone ofiary są przeznaczone na Seminarium Towarzystwa Chrystusowego. Wypominki składamy tylko do 4 listopada 2018.

Uwaga:
Bardzo prosimy, aby w procesji do Komunii Świętej, szły tylko osoby przyjmujące Komunie Świętą.  Błogosławieństwo dzieci otrzymują na końcu Mszy Świętej.