Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dzisiejsza druga składka, w pierwszą niedziele miesiąca, przeznaczona jest na wynajem Kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary.

2. W sklepiku do nabycia Gość Niedzielny.

3. Gorzkie Żale w każdą niedziele o godzinie 18:45.

4. W piątek tak jak co roku, zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. Początek godzina 19.00, spod kościoła st. Peters and All Souls, (Genewa Street). Tego dnia nie będzie Adoracji ani Mszy Świętej. Na końcu udzielimy Komunii Świętej.

Zapraszamy wszystkich do dania świadectwa wiary poprzez uczestnictwo w tej Drodze Krzyżowej.

Osoby, które by chciały czytać poszczególne Stacje Drogi Krzyżowej, proszone są o przyjście do Zakrystii, także do służb porządkowych.

5. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 19:15 zapraszamy na spektakl wielkopostny pod tytułem, „Kim Jestem” , zespołu „Katharzis” z Dunstable. Msza Święta o 19:15 będzie bez kazania i bezpośrednio po Mszy Świętej odbędzie się przedstawienie. Serdecznie Zapraszamy. Wstęp wolny.

6. Zmarł śp. Henryk Marcjan miał lat 57 jego pogrzeb odbędzie w na Cmentarzu Breton w piątek o godzinie 10:00, Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

UWAGA: BARDZO PROSIMY, ABY W PROCESJI DO KOMUNII ŚWIĘTEJ, SZŁY TYLKO OSOBY PRZYJMUJĄCE KOMUNIE ŚWIĘTĄ.BŁOGOSŁAWIEŃTWO DZIECI OTRZYMUJĄ NA KOŃCU MSZY ŚWIĘTEJ.