Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie

1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca, stad druga składka na wynajem Kościoła. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary.

2. W sklepiku do nabycia Gość Niedzielny.

3. W miesiącu maju zapraszamy na Nabożeństwa Majowe od wtorku do piątku o godzinie 19:00, a od 18.30 Adoracja. W Wisbech Majowe w niedziele rano o 8:15, przed Mszą Świętą.

4. Prosimy bardzo rodziców dzieci I Komunijnych, aby korzystali w niedziele i w ciągu tygodnia ze spowiedzi. Prosimy nie czekać ze spowiedzią do ostatniej chwili.

5. Od następnej niedzieli toalety będą zamknięte.

6. W następnym tygodniu będziemy gościć diakona Maksymiliana Ślusarczyka, który przyjmie Świecenia Kapłańskie 21.05.2019. Także składka podczas Mszy Świętej będzie przeznaczona jak co roku w Niedziele Dobrego Pasterza na Seminarium Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej.

- dziś przy wyjściu można zabrać biuletyn z kartką na wypisanie intencji Mszy Świętej. Każdy nowo wyświęcony ksiądz odprawi w tej intencji 15 Mszy Świętych. Zaklejone koperty można oddać do 19 maja księżom lub bezpośrednio wysłać do Seminarium.

7. Informujemy, że zmarli Jana Kockova, Tomas Kocko i Marko Makula – pogrzeb odbędzie się, w środę o 13:00 Msza w Kościele i po Mszy pogrzeb na cmentarzu Eastfield Road.

Wieczny odpoczynek racz im dać panie.....

UWAGA: BARDZO PROSIMY, ABY W PROCESJI DO KOMUNII ŚWIĘTEJ, SZŁY TYLKO OSOBY PRZYJMUJĄCE KOMUNIE ŚWIĘTĄ. BŁOGOSŁAWIEŃTWO DZIECI OTRZYMUJĄ NA KOŃCU MSZY ŚWIĘTEJ.