Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. W sklepiku do nabycia Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielnuy

2. Zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe od wtorku do piątku o godzinie 19:00 oraz Nowenna do Ducha Świętego, a od 18:30 Adoracja. W Wisbech czerwcowe w niedziele rano o 8:15, przed Mszą Świętą.

3. W następną niedzielę będziemy gościć zespół muzyczny dzieci z Doncaster. Będą śpiewali na Mszach Świętych o godzinie 10:45 i 12:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich.

4. W następną niedziele na Mszy Świętej o godzinie 12:30 wystąpi przedstawiciel policji z informacją o panującej sytuacji Polaków związanych z Brexitem. Bardzo serdecznie zapraszamy.

5. We wtorek nie będzie Mszy Świętej i Adoracji z powodu wyjazdu do Manchesteru.

6. Od następnej niedzieli, spowiedź w sobotę i w niedzielę będzie tylko 30 minut przed Mszą Świętą, a także od tej środy do września nie będzie Mszy Świętej w środę rano o 10:45.

7. Dziękuje bardzo wszystkim za przygotowanie uroczystości Bożego Ciała: osobom przygotowującym ołtarze, Służbie Liturgicznej, zespołowi, służbom porządkowym, pani Joli Gawrońskiej za dekoracje kwiatów, panu Janowi i Przemkowi za uporządkowanie zieleni wokół Kościoła.

8. Dziękuje ks. Maksymilianowi Ślusarczykowi TCHR, za wygłoszone kazania i Udzielenie Błogosławieństwa Prymicyjnego.

UWAGA: BARDZO PROSIMY, ABY W PROCESJI DO KOMUNII ŚWIĘTEJ, SZŁY TYLKO OSOBY PRZYJMUJĄCE KOMUNIE ŚWIĘTĄ. BŁOGOSŁAWIEŃTWO DZIECI OTRZYMUJĄ NA KOŃCU MSZY ŚWIĘTEJ.