Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. W sklepiku do nabycia gość niedzielny oraz mały gość.

2. W miesiącu październik, zapraszamy na modlitwę różańcową w dni powszednie przed Mszą Św. wieczorną o godz. 18.45.

3. Dzisiaj, 13 października składka pieniędzy na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. W związku z inicjatywą powstania w Peterborough nowej katolickiej szkoły podstawowej , po Mszach Św. można złożyć podpis wspierający tą inicjatywę. Przy wyjściu z kościoła przy stoliku czeka osoba, która udzieli więcej informacji.

5. W najbliższy wtorek nie będzie Mszy św. w naszym kościele z powodu zakonnego dnia skupienia księży. Prosimy o modlitwę za swoich duszpasterzy.

6. W związku z Mszą Św. pogrzebową w środę 16.10. o godz. 13.30 + Kazimiery Holik, nie będzie Mszy Św. porannej o 10.45.

7. Całodobowa Adoracja Najświętszego Sakramentu – JERYCHO w intencji Parafian, w piątek 18 października po Mszy św. wieczornej od 20.00 do Mszy św. sobotniej 19.15. Zapisy na czuwanie adoracyjne w zakrystii.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć specjalne kartki na WYPOMINKI LISTOPADOWE za naszych zmarłych. Wypełniamy czytelnie drukowanymi literami i składamy bezpośrednio u księży. Wyczytywanie zmarłych z modlitwą różańcową w dni powszednie przez listopad, od wtorku do piątku o godz. 18.30. W intencji zmarłych z wypominek listopadowych odprawione też zostaną Msze Św.


Kronika zalobnaZ KRONIKI ŻAŁOBNEJ:

26 września 2019 zmarła + Kazimiera Holik l. 95.

Msza Św. Pogrzebowa odbędzie się 16 października o godz. 13.30.

Ostatnie pożegnanie na Fletton Cemetery w Peterborough o godz. 15.00.

Rodzinie składamy chrześcijańskie wyrazy współczucia.

                Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...