Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Dzisiaj I Niedziela grudnia i tradycyjna druga taca na pokrycie kosztów z wynajmem kościoła. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.

2. Rozpoczynamy ADWENT – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszam wszystkich: Dzieci i całe Rodziny na Msze Św. Roratnią w soboty o godzinie 7:00. a przed Mszą Świętą o godzinie 6:30 odśpiewamy Godzinki ku Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy Świętej tradycyjne wspólne śniadanie. Dzieci przynoszą lampiony a dorośli lampiony lub świece. Serdecznie zapraszam.

3. W nadchodzącym tygodniu przeżywamy:

- I Czwartek Miesiąca – zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 18:30, o 19:00 modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne i o 19:15 Msza Święta.

- I Piątek Miesiąca – od godziny 18:00 spowiedź święta i adoracja Najświętszego Sakramentu, o 19:00 Litania do Serca Pana Jezusa i Akt oddania się NSPJ i o 19:15 Msza Święta.

- I Sobota Miesiąca – ze względu na Roraty nie będzie Mszy Świętej o godzinie 10:45.

4. Dzisiaj, na Mszach Świętych święcimy opłatki które będą na naszych stołach wigilijnych. Po Mszach Świętych będzie można nabyć opłatki świece Caritas z których dochód tradycyjnie przeznaczony jest na cele charytatywne.

5. W salce wystawione są listy na KOLĘDĘ. Proszę wpisać się na dogodną godzinę i dzień Duszpasterskich Odwiedzin.

6 W sobotę 14 marca 2020r. odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI z poradnictwem rodzinnym. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii u ks. Proboszcza.

7. Gość Niedzielny a dla Dzieci Mały Gość Niedzielny z gotowym lampionem.

48 2019• Art. „Zatrzymać się na szczycie” – ukazuje tajemnicę Eucharystii oraz rolę posługi Nadzwyczajnych Szfarzy Eucharystii wywiad z abp Wiktorem Skworcem.

• Art. „Edukacja do miłości” – ukazuje katolickie podejście do wychowania seksualnego w trosce o prawidłowy rozwój integralny naszych dzieci.