Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Trwa ADWENT – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Zapraszam wszystkich: Dzieci i całe Rodziny na Mszę Św. Roratnią w soboty o g. 7.00. a przed M. Św. o g. 6.30 odśpiewamy Godzinki ku Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy Św. tradycyjne wspólne śniadanie. Dzieci przynoszą lampiony a dorośli lampiony lub świece. Serdecznie zapraszam.

2. Po Mszy Św. można nabyć opłatki i świece Caritas z których dochód tradycyjnie przeznaczony jest na cele charytatywne.

3. W salce wystawione są listy na KOLĘDĘ. Proszę wpisać się na dogodną godzinę i dzień Duszpasterskich Odwiedzin.

4. Spowiedź św. Adwentowa w naszej Parafii w czwartek 19 grudnia od g. 18.00 do 20.00. W tym Dniu nie Ma Mszy Świętej a Komunia Św. jest udzielana co pół godziny: 18.30, 19.00, 19.30, 20.00. Serdecznie zapraszam.

5. W Wigilię 24 grudnia zapraszam na PASTERKI:

o godzinie 20:00 w Wisbech

o godzinie 22:00 w Peterborough

o godzinie 24:00 w Peterborough

5. Msze św. w Uroczystość Bożego Narodzenia 25 grudnia:

o godzinie 8:30 Wisbech

o godzinie 10:45 Peterborough

o godzinie 12:30 Peterborough

o godzinie 19:15 Peterborough

7. W Drugi Dzień Świąt 26 grudnia Msze Święte:

o godzinie 8:30 Wisbech

o godzinie 10:45 Peterborough

o godzinie 12:30 Peterborough

o godzinie 19:15 Peterborough

8. 2 miesiące temu nasza parafia włączyła się do akcji zbierania podpisów odnośnie powstania nowej szkoły katolickiej w Peterborough. Obecnie mamy finalny etap, kiedy to decyzja zapadnie ostatecznie w Peterborough City Council. Nasze city council wymaga oddzielnych podpisów pod taką deklaracją. Deklaracje są przygotowane i z tyłu kościoła będą stali wolontariusze p. Alicja i p. Artur. Uprzejmie prosimy i zachęcamy do złożenia podpisów.

9. W sobotę 14 marca 2020r. odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI z poradnictwem rodzinnym. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii u ks. Proboszcza.

10. Gość Niedzielny:

Art. „Rymy Oli” – ukazuje niepełnosprawną dziewczynkę na wózku cieszącą się życiem i dodającą otuchy i nadzieję innym.