msza na zywo banner

Sponsor Główny
 Polplan

Pol-Plan został utworzony specjalnie w celu zapewnienia odpowiednich ubezpieczeń w konkurencyjnych cenach dla polskiej społeczności mieszkającej w Wielkiej Brytanii. Ze względu na barierę językową i różnice w zasadach ubezpieczeń między Wielką Brytanią a Polską, Polakom często trudno jest znaleźć odpowiednie ubezpieczenie.

Dla osób nieznających rynku ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii ubezpieczenia mogą się wydawać trudne i skomplikowane. Ubezpieczanie się na „własną rękę” może spowodować, że będziesz płacił zbyt dużo za swoje ubezpieczenie lub, co gorsze, może się okazać, że ze względu na nie podanie firmie ubezpieczeniowej istotnych faktów, nie będziesz ubezpieczony. Brak wiedzy na temat Twojej polisy może spowodować, że polisa nie będzie spełniała Twoich potrzeb.

Pozwól nam wykonać tę ciężką pracę za Ciebie. Mając do dyspozycji panel ponad 35 firm ubezpieczeniowych w Wielkiej Brytanii, przeszukamy rynek i znajdziemy dla Ciebie odpowiednie ubezpieczenie. Wszystkich porad udziela specjalnie wyszkolony zespół polskich profesjonalistów, którzy dopasują polisę do Twoich potrzeb i wynegocjują konkurencyjną cenę.

Jeśli będziesz musiał zgłosić szkodę, nasi polscy specjaliści będą reprezentować Cię przed firmą ubezpieczeniową, aby upewnić się, że Twoja szkoda likwidowana jest szybko i bez zbędnej biurokracji.

Jesteśmy w stanie zaakceptować polskie zniżki za bezszkodowość zarówno w ubezpieczeniach komunikacyjnych, jak i ubezpieczeniach na dom. Wszystko to bez wypełniania żadnych formularzy.

W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych usług wszystkie rozmowy telefoniczne są rejestrowane, a nasza korespondencja do Ciebie jest w języku polskim.

Pol-Plan jest sekcją A-Plan Insurance Grup, która od lat 60-tych ubiegłego wieku świadczy profesjonalne usługi ubezpieczeniowe na rynku brytyjskim.

Wyceny i polisy na:
• Życie
• Zabezpieczenie dochodu rodzinnego
• Ubezpieczenie zdrowotne i w razie utraty pracy
• Pojazdy mechaniczne (samochody, vany, motocykle)
• Domy i wyposażenie domów
• Domy pod wynajem (landlords insurance)
• Ubezpieczenia dla firm

Bardzo Serdeczne Podziękowania kieruje do Wszystkich, którzy przygotowywali i pracowali podczas parafiady.
Zespół TeamPuls jest formacją, w skład której wchodzą bracia – Paweł i Sylwester. Muzycy pochodzą z województwa lubelskiego, a dokładniej...
W programie występują m.in. piłkarze grający w klubach Ekstraklasy, czasami też polscy piłkarze z zagranicznych klubów oraz inni sportowcy; mają...
Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Peterborough zaprasza na VIII edycję Parafiady, który odbędzie się dnia 17 września 2017...
Parafialna impreza stała się już tradycją polskiej Polonii, która na co dzień mieszka w Peterborough. Parafiada, organizowana jest przez polską...
Sklepy
Biedronka Julia
   
Megadeals Eunice
Zapraszamy do sklepu MEGADEALS Polish Bakery Eunice Ltd
Sponsorzy
OWL Kinga Kania1
Łukasz Dubas (Protection Adviser) Kinga Kania
TianDe polbud1
Porowska Materialy budowlane. Polska hurtownia w Peterborough
MP export Auto Expert
  Auto Expert Ltd warsztat blacharsko-lakierniczy.
Extreme logo Profit tree
Extreme Car Service LTD, 9 Leofric Square, Peterborough PE1 5TU,
Tel: 01733 685951/ 07892707331
Miodowy banner Magic Moment
Miody, ręcznie wyrabiane świece woskowe, krople-maści propolisowe  
Ultra Alt Nails Ania Ania Catering
   
Vegas AK
607 Lincoln Road PE1 3HA,
Tel: 01733 685 277
 
Video Production FC Polonia Peterborough
Videofilomowanie i fotografia imprez okolicznościowych Szymon Bury Tel:07548 710345 Gry i zabawy sportowe dla dzieci i dorosłych organizuje Klub Sportowy „Peterborough Polonia FC”
TF Warm Gift Ink
   
Patronat Medialny
logo radio star  
   
Top