msza na zywo banner

Podziękowania za przygotowanie „Parafiady”.

Parafiada Peterborough 2017Bardzo Serdeczne Podziękowania kieruje do Wszystkich, którzy przygotowywali i pracowali podczas parafiady.

Czytaj więcej...

Co nas czeka na Parafiadzie - TeamPuls

TeamPulsZespół TeamPuls jest formacją, w skład której wchodzą bracia – Paweł i Sylwester. Muzycy pochodzą z województwa lubelskiego, a dokładniej z okolic Tomaszowa Lubelskiego i wywodzą się z muzykalnej rodziny. Sami rozpoczęli swoje muzykowanie w nastoletnim wieku (15 i 12 lat). Z czasem zaowocowało ono powołaniem pierwszego zespołu braci o nazwie Atest. I z początkowego grania tylko dla samych siebie przerodziło się w dostarczanie oprawy muzycznej różnym imprezom. Zespół rozpadł się; Paweł wyjechał do Anglii, jego śladami podążył też po pewnym czasie Sylwek.

Czytaj więcej...

Co nas czeka na Parafiadzie - Turbokozak

turbokozak PoloniaFCW programie występują m.in. piłkarze grający w klubach Ekstraklasy, czasami też polscy piłkarze z zagranicznych klubów oraz inni sportowcy; mają oni za zadanie zdobyć jak najwięcej punktów w poszczególnych konkurencjach.

Czytaj więcej...

Parafiada 2017

Parafiada Peterborough 2017Parafia pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Peterborough zaprasza na VIII edycję Parafiady, który odbędzie się dnia 17 września 2017 r.

Czytaj więcej...
Top