Auto PArking Nowe poprawione

Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XIX Niedziela Zwykła ...
Ustanowienie dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny dopiero w XX wieku rodzi wiele nieporozumień – warto znać odpowiedzi na najczęściej zdawane w tej sprawie pytania.
Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XVIII Niedziela Zwykła ...
Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XVII Niedziela Zwykła ...
Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XVI Niedziela Zwykła ...
Pytanie: „W Polsce na pierwszy rzut oka widoczny jest chaos związany z systemem sądowniczym. Gdzie szukać jego przyczyn?
Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XV Niedziela Zwykła ...
Jako wierzący mamy do zaoferowania produkt najlepszy z najlepszych. ...
Temat wakacyjnego numeru: Nam nie wolno w miejscu stać. Przeczytasz w nim m.in.: ...
Obchodzimy w Kościele w Polsce Rok św. Stanisława Kostki. Postarajmy się sprawić, aby drogi naszych ziemskich wędrówek przecięły się z miejscami naznaczonymi obecnością tego świętego.
Rok 1980 przyniósł wyczyn, który zdaniem wielu przekraczał możliwości człowieka – nasi alpiniści zdobyli zimą Mount Everest.

Co nas czeka na Parafiadzie - Turbokozak

turbokozak PoloniaFCW programie występują m.in. piłkarze grający w klubach Ekstraklasy, czasami też polscy piłkarze z zagranicznych klubów oraz inni sportowcy; mają oni za zadanie zdobyć jak najwięcej punktów w poszczególnych konkurencjach.

Konkurencje

Poniżej przedstawiono opisy wszystkich konkurencji (zarówno obowiązujących, jak i tych z których się wycofano.)

"Sam na Sam" - zawodnik musi wygrać pojedynek z bramkarzem - ma 3 podejścia. Za każdego gola przyznaje się 7 pkt.

"Rzuty karne" - zawodnik wykonuje 3 rzuty karne. Każdy gol to 5 pkt.

"Karny w ciemno" - zawodnik wykonuje jeden rzut karny, mając zawiązane oczy (strzał odbywa się na pustą bramkę.) 10 pkt. za gola.

"Płachta na byka" - zawodnik musi trafić w jeden z siedmiu otworów na płachcie, która jest zamontowana na bramce (trzy otwory obok lewego słupka - za 10, 15 oraz 20 pkt, trzy kolejne obok prawego słupka punktowane analogicznie i siódmy na środku bramki, tuż pod poprzeczką - za 5 pkt). Zawodnik ma trzy podejścia.

"Z tarczą lub na tarczy" - zawodnik musi trafić przyczepianą piłką w tarcze wyglądającą jak w Darcie

"Rzuty wolne" - zawodnik wykonuje trzy rzuty wolne (bramkarz stoi na bramce.) Każdy gol to 10 pkt.

"Rzuty rożne" - zawodnik wykonuje trzy rzuty rożne na pustą bramkę. Każdy gol to 10 pkt.

"Obij poprzeczkę" - zawodnik ma za zadanie trafić w poprzeczkę strzelając z linii pola karnego. Zawodnik ma trzy podejścia. Każde trafienie to 10 pkt.

"Połówka" - zawodnik ma za zadanie trafić na pustą bramkę strzelając z połowy boiska (przy czym piłka nie może odbić się od ziemi.) Zawodnik ma trzy podejścia. Każde trafienie to 10 pkt.

"Słabszą nogą ponad głową" - zawodnik ma odbijać piłkę swoją "słabszą" stopą (tzn. prawonożny gracz musi używać lewej nogi i vice versa.) Konkurencja zostaje przerwana po upływie czasu (1 minuta) lub gdy piłka spadnie na ziemię. Każde odbicie to 1 pkt.

"Głowa, udo słabsza noga" - zasady analogiczne jak w w/w konkurencji, przy czym zawodnik może odbijać piłkę nie tylko stopą, lecz także udem oraz głową. Każde trafienie to 1 pkt.

"Żongluj z jajem" - zasady analogiczne jak w w/w konkurencji, przy czym zawodnik musi odbijać piłką do rugby.

"Nie kręć że strzelisz" - piłkarz wykonuje 15 obrotów wokół piłki, leżącej na ziemi (przy czym podczas ich wykonywania zawodnik musi ciągle dotykać piłki ręką), a następnie ma za zadanie strzelić karnego na pustą bramkę.Zawodnik ma jedno podejście. Za trafienie jest 15 pkt.

"Główkowanie" - konkurencja ta obowiązuje tylko wtedy, gdy występuje dwóch zaowdników: stoją oni przodem do siebie w odległości ok. 1 metra i odbijają piłkę głową. Konkurencja zostaje przerwana po upływie czasu (1 minuta) lub gdy piłka spadnie na ziemię. Za trafienie jest 1 pkt.

Effatha - Muzyka Chrześcijańska

Posłuchaj - Super Produkcji Audio.

Biblia Audio

Top