Auto PArking Nowe poprawione

Niegodnie, niegodziwie, niegodny... słowa nie-wygodne. Na wstęp wyszedł rym. I nie dlatego, że ten numer „Gościa Niedzielnego” ukazuje się w niedzielę wyborów samorządowych, a w kampanii pojawiały się wątki niechlubnej przeszłości niektórych kandydatów.
Trzeci etap konkursu - Wykrelanka tutaj:...
Euzebiusz z Cezarei i Tertulian piszą, że rodzinnym miastem św. Łukasza była Antiochia Syryjska.
Pamięć potrafi być przekleństwem, przyznasz, Czytelniku? Zwłaszcza gdy człowiek nie potrafi wybaczyć.
Drugi etap konkursu - Rebusy tutaj: ...
Kłamstwo boli. Każdy właściwie ból rozpoczyna się od jakiegoś kłamstwa. I każde zło. ...

Co nas czeka na Parafiadzie - TeamPuls

TeamPulsZespół TeamPuls jest formacją, w skład której wchodzą bracia – Paweł i Sylwester. Muzycy pochodzą z województwa lubelskiego, a dokładniej z okolic Tomaszowa Lubelskiego i wywodzą się z muzykalnej rodziny. Sami rozpoczęli swoje muzykowanie w nastoletnim wieku (15 i 12 lat). Z czasem zaowocowało ono powołaniem pierwszego zespołu braci o nazwie Atest. I z początkowego grania tylko dla samych siebie przerodziło się w dostarczanie oprawy muzycznej różnym imprezom. Zespół rozpadł się; Paweł wyjechał do Anglii, jego śladami podążył też po pewnym czasie Sylwek.

I tak na emigracji przebywają już około dziesięciu lat. Podieli decyzję o reaktywowaniu grupy muzycznej oraz powrocie do tego, co kochają od młodzieńczych lat.

Postanowili jednak nie przyjmować ponownie nazwy „Atest”. Postawili na coś nowego i świeżego, stając się tym samym zespołem Impuls. Nazwa następnie zmieniła się na TeamPuls.

Sylwester gra na keyboardzie, jest głównym wokalistą, a także nieocenionym wodzirejem, który prowadzi imprezy oraz zabawia ludzi. Paweł z kolei odpowiada za brzmienie gitarowe oraz również śpiewa. Grają szeroki repertuar; od typowej muzyki weselnej, poprzez disco polo, na brzmieniach disco kończąc. Najczęściej wykonują ubóstwiany przez publiczność, popularny kawałek zespołu Mega Dance pod tytułem „Elvis”. Pracują także nad własnymi kompozycjami – marząc o wydaniu własnej płyty w niedalekiej przyszłości.

Effatha - Muzyka Chrześcijańska

Posłuchaj - Super Produkcji Audio.

Biblia Audio

Kontakt z redakcją

E-mail: Redakcja

Top