Auto PArking Nowe poprawione

Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XIX Niedziela Zwykła ...
Ustanowienie dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny dopiero w XX wieku rodzi wiele nieporozumień – warto znać odpowiedzi na najczęściej zdawane w tej sprawie pytania.
Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XVIII Niedziela Zwykła ...
Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XVII Niedziela Zwykła ...
Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XVI Niedziela Zwykła ...
Pytanie: „W Polsce na pierwszy rzut oka widoczny jest chaos związany z systemem sądowniczym. Gdzie szukać jego przyczyn?
Dzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie — XV Niedziela Zwykła ...
Jako wierzący mamy do zaoferowania produkt najlepszy z najlepszych. ...
Temat wakacyjnego numeru: Nam nie wolno w miejscu stać. Przeczytasz w nim m.in.: ...
Obchodzimy w Kościele w Polsce Rok św. Stanisława Kostki. Postarajmy się sprawić, aby drogi naszych ziemskich wędrówek przecięły się z miejscami naznaczonymi obecnością tego świętego.
Rok 1980 przyniósł wyczyn, który zdaniem wielu przekraczał możliwości człowieka – nasi alpiniści zdobyli zimą Mount Everest.

Co nas czeka na Parafiadzie - TeamPuls

TeamPulsZespół TeamPuls jest formacją, w skład której wchodzą bracia – Paweł i Sylwester. Muzycy pochodzą z województwa lubelskiego, a dokładniej z okolic Tomaszowa Lubelskiego i wywodzą się z muzykalnej rodziny. Sami rozpoczęli swoje muzykowanie w nastoletnim wieku (15 i 12 lat). Z czasem zaowocowało ono powołaniem pierwszego zespołu braci o nazwie Atest. I z początkowego grania tylko dla samych siebie przerodziło się w dostarczanie oprawy muzycznej różnym imprezom. Zespół rozpadł się; Paweł wyjechał do Anglii, jego śladami podążył też po pewnym czasie Sylwek.

I tak na emigracji przebywają już około dziesięciu lat. Podieli decyzję o reaktywowaniu grupy muzycznej oraz powrocie do tego, co kochają od młodzieńczych lat.

Postanowili jednak nie przyjmować ponownie nazwy „Atest”. Postawili na coś nowego i świeżego, stając się tym samym zespołem Impuls. Nazwa następnie zmieniła się na TeamPuls.

Sylwester gra na keyboardzie, jest głównym wokalistą, a także nieocenionym wodzirejem, który prowadzi imprezy oraz zabawia ludzi. Paweł z kolei odpowiada za brzmienie gitarowe oraz również śpiewa. Grają szeroki repertuar; od typowej muzyki weselnej, poprzez disco polo, na brzmieniach disco kończąc. Najczęściej wykonują ubóstwiany przez publiczność, popularny kawałek zespołu Mega Dance pod tytułem „Elvis”. Pracują także nad własnymi kompozycjami – marząc o wydaniu własnej płyty w niedalekiej przyszłości.

Effatha - Muzyka Chrześcijańska

Posłuchaj - Super Produkcji Audio.

Biblia Audio

Top