Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Msze święte w niedziele w Peterborough o godz. 8.00, 10.45, 12.30 i 19.15. W tygodniu Msza święta od wtorku do soboty o godz. 19.15. W tę niedzielę Msza święta w Wisbech o godz. 15.30.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty godz. 18.30.

3. Na każdą Mszę świętą w wejściu do kościoła należy się zapisać samodzielnie lub stewardowi podać: nazwisko, liczbę osób i numer telefonu kontaktowego. Nie ma zapisów na sms.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przed mszą świętą o godz. 19.00. W miesiącu październiku zapraszamy szczególnie dzieci w każdy piątek na godz. 18.45 na różaniec. Zachęcamy też by każde dziecko w piątkowe październikowe wieczory przyniosło po 1 kwiatku dla Matki Bożej. Będziemy mieć Kwiatki dla Bożej Matki.

5. 15/16 października odbędzie się u nas w parafii Jerycho Różańcowe. Rozpoczynamy po wieczornej mszy św. w piątek i kończymy sobotnią wieczorną mszą św. Bardzo prosimy o zapisy na listach z tyłu kościoła. Prosimy by na każdą godzinę wpisywały się przynajmniej 2 osoby. Prosimy też o zgłoszenie się chętnych mężczyzn do czuwania w nocy między północą a 6 rano.

6. Grupa Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza mężczyzn, mężów, ojców, jak co dwa tygodnie: adoracja od godz. 18.30 i Msza święta wieczorna oraz katecheza (spotkanie) po Mszy w piątek 15 października.

7. Bierzmowanie – zakończenie nowych zapisów dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę 10 października. Przy wyjściu ze świątyni można pobrać formularz zgłoszeniowy.

8. I Komunia święta – zakończenie zapisów do przyszłorocznej I Komunii świętej w niedzielę 10 października. Przy wyjściu ze świątyni można pobrać formularz zgłoszeniowy.

9. Przypominamy, że biuro parafialne jest czynne w tym tygodniu w środę, czwartek i piątek od godz. 16.00 do 18.00. NIE MA BIURA PARAFIALNEGO W TEN PIĄTEK OD GODZ. 10.00 DO 12.00. Wszystkie sprawy kancelaryjne załatwiamy w godzinach funkcjonowania biura parafialnego.

10. II taca – w przyszła niedzielę będzie prowadzona druga zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

11. Po dłuższym czasie powracamy do zbiórek na utrzymanie kościoła, w tym opłaty za wynajem. Będą one prowadzone w każdą 1 sobotę i niedzielę miesiąca, począwszy od miesiąca listopada. Dziękujemy za złożone ofiary.

12. Od przyszłego tygodnia stewardzi będą zbierać tacę przechodząc między ławkami kościoła.

13. W tyle kościoła wyłożona jest także druga lista dla osób chętnych do czytania w czasie Mszy św. Zapraszamy do zapisywania się na nią.

14. Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii organizuje w sobotę 9 października pielgrzymkę do Sanktuarium Maryjnego w Walsingham. Plan pielgrzymki wygląda następująco: o godz. 11.45 zbiórka przy kościele w wiosce Walsingham; 12.00 – Anioł Pański i powitanie pielgrzymów; 12.15 – pielgrzymowanie; 14.00 – Spowiedź w Sanktuarium i nabożeństwo; 15.00 – Msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. Prałata Stefana Wylężka, Rektora PMK w Anglii i Walii; 17.00 – Zakończenie pielgrzymki. Dojazd indywidualny. Serdecznie zapraszamy.

15.  W naszym kościele na każdej Mszy świętej i liturgii obowiązują zasady od 19 lipca:
Nadal wymagane:
Maski (zasłaniające nos i usta); Dystans ~DWA metry lub MASKA + metr między osobami z różnych domów; Miejsca (tylko zgromadzenie siedzące) (szanuj Przestrzenie dla osób zwolnionych z masek); Informacje o miejscach — (wskazanie przez Stewarda lub skorzystaj z mapy numerów miejsc). System jednokierunkowy.
Teraz dozwolone: Ministranci i lektorzy asystujący przy ołtarzu. Śpiew wspólny – odpowiedzi i hymny. Procesja z darami. Komunia na rękę lub na język.
Przypominamy o zasadach parkowania samochodów na parkingach w oddaleniu od kościoła, zachowaniu dystansu społecznego przy i w kościele, noszenia masek, dezynfekcji rąk.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.