Banner

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Msze święte w niedziele w Peterborough o godz. 8.00, 10.45, 12.30 i 19.15. W tygodniu Msza święta od wtorku do soboty o godz. 19.15. W następną niedzielę Msza święta w Wisbech o godz. 15.30.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do soboty godz. 18.45.

3. Na każdą Mszę świętą w wejściu do kościoła należy się zapisać samodzielnie lub stewardowi podać: nazwisko, liczbę osób i numer telefonu kontaktowego. Nie ma zapisów na sms.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przed mszą świętą o godz. 19.00. W miesiącu październiku zapraszamy szczególnie dzieci w każdy piątek na godz. 18.45 na różaniec. Zachęcamy też by każde dziecko w piątkowe październikowe wieczory przyniosło po 1 kwiatku dla Matki Bożej. Będziemy mieć Kwiatki dla Bożej Matki. Prosimy o zrobienie różańców na najbliższy piątek.

5. 15 października odbędzie się u nas w parafii Jerycho Różańcowe. Rozpoczynamy po wieczornej mszy św. w piątek i kończymy o 24.00 ze względu na brak zapisów. Bardzo prosimy o zapisy na liście z tyłu kościoła. Następne Jerycho w Wielkim Poście. W ten wieczór zapraszamy też na modlitwę w intencji Polonii i jej duszpasterzy, łącząc się z Jasną Górą.

6. W środę 13 października zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 18.30.

7. Grupa Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza mężczyzn, mężów, ojców, jak co dwa tygodnie: adoracja od godz. 18.30 i Msza święta wieczorna oraz katecheza (spotkanie) po Mszy w piątek 15 października.

8. Bierzmowanie – dla tych, którzy się zapisali na przygotowanie - spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę (16 października) o godz. 17.00.

9. I Komunia święta – spotkanie organizacyjne dla rodziców dziewczynek w najbliższą sobotę (16 października) o godz. 13.00 a dla rodziców chłopców spotkanie odbędzie się w sobotę (16 października) o godz. 14.00.

10. Przypominamy, że biuro parafialne jest czynne w tym tygodniu w środę i czwartek od godz. 16.00 do 18.00 a w piątek od godz. 10.00 do 12.00 oraz od godz. 16.00 do 18.00. Wszystkie sprawy kancelaryjne załatwiamy w godzinach funkcjonowania biura parafialnego.

11. II taca – w niedzielę będzie prowadzona druga zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

12. Po dłuższym czasie powracamy do zbiórek na utrzymanie kościoła, w tym opłaty za wynajem. Będą one prowadzone w każdą 1 sobotę i niedzielę miesiąca, począwszy od miesiąca listopada. Dziękujemy za złożone ofiary.

13. W tyle kościoła wyłożona jest także druga lista dla osób chętnych do czytania w czasie Mszy św. Zapraszamy do zapisywania się na nią.

14. W naszym kościele na każdej Mszy świętej i liturgii obowiązują zasady od 19 lipca:
Nadal wymagane:
 Maski (zasłaniające nos i usta); Dystans ~DWA metry lub MASKA + metr między osobami z różnych domów; Miejsca (tylko zgromadzenie siedzące) (szanuj Przestrzenie dla osób zwolnionych z masek); Informacje o miejscach — (wskazanie przez Stewarda lub skorzystaj z mapy numerów miejsc). System jednokierunkowy.
Teraz dozwolone: Ministranci i lektorzy asystujący przy ołtarzu. Śpiew wspólny – odpowiedzi i hymny. Procesja z darami. Komunia na rękę lub na język.
Przypominamy o zasadach parkowania samochodów na parkingach w oddaleniu od kościoła, zachowaniu dystansu społecznego przy i w kościele, noszenia masek, dezynfekcji rąk.


Kontakt ze stroną

E-mail: Dotyczy tylko strony internetowej

 
 
Copyright © 2021 Polska Parafia Peterborough. Wszelkie prawa zastrzeżone.