banner nowy wersja 2

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Ogłoszenia parafialne – 20.11.2022

Ogloszenia DuszpasterskieDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. W dzisiejszą niedzielę będzie przeprowadzona II taca przeznaczona na IPAK oraz pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2. Msze święte w niedzielę o godz. 8.00, 10.45, 12.30 i 19.15. Msza święta w Wisbech w niedzielę 27 listopada o godz. 15.30.

3. Msze święte od wtorku do soboty o godz. 19.15.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godz. 18.45. Podczas adoracji okazja do spowiedzi świętej.

5. Biuro parafialne jest czynne tylko w piątek od godz. 16.00 do 18.00. W nagłych przypadkach prosimy o podejście do zakrystii po Mszy świętej wieczornej o godz. 19.15. Kontakt telefoniczny z parafią tylko pod numerem stacjonarnym.

6. W naszej parafii tworzy się wspólnota Kościoła Domowego. W dzisiejszą niedzielę na każdej Mszy świętej swoje świadectwo wygłosi Państwo Mazurek (przedstawiciele KD w środkowej Anglii). Po Mszy świętej można spotkać się z nimi w sali parafialnej.

7. We środę 23 listopada zapraszamy na nabożeństwo do św. Ojca Pio o godz. 18.45.

8. W sobotę 26 listopada Kurs przedmałżeński po Mszy świętej o godz. 19.15.

9. Pragnąc wspomóc ubogich mieszkańców naszej okolicy, zachęcamy do zrobienia paczki świątecznej dla potrzebujących pomocy (produkty suche, chemia, nowe zabawki, żywność z długim terminem ważności czy też ofiary materialne. Prosimy przynosić paczki w niedzielę 27 listopada.

10. Informujemy, że od 27 listopada – I Niedziela Adwentu poranna Msza święta będzie o godz. 7.30.

11. W niedzielę 4 grudnia w godzinach 11.30-14.00 będzie odbywał się świąteczny kiermasz parafialny, w którego organizację zaangażowani będą szczególnie członkowie LSO i ich rodzice. Serdecznie zapraszamy!!!

12. W okresie Adwentu zapraszamy na Roraty dla dzieci w każdy piątek o godz. 18.00 (za udział w Roratach będą specjalne zdrapki adwentowe) oraz o 7.00 w soboty (ze śniadaniem po Mszy świętej) i w niedzielę o 7.30 wraz z Godzinkami ku czci NMP.

13. We środę 14 grudnia organizujemy wspólny wyjazd do katedry w Norwich na Uroczystą Mszę świętą z udzieleniem sakry biskupiej księdzu kanonikowi Peter’owi Collinsowi. Zapisy i odbiór biletów w zakrystii.

14. Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy i innych zakątków Portugalii w dniach 9 – 15 października 2023 roku. Zapisy do 1 grudnia 2022!!! Kontakt i zapisy: Pani Marta Gaj Romão, tel. 07746220481, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły na  plakacie przy wyjściu ze świątyni, na facebooku i stronie internetowej parafii.

15. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom, Jubilatom, Solenizantom tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej.