banner nowy wersja 2

XXIII Niedziela zwykła – 10.09.2023 – Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogloszenia Duszpasterskie noweDzisiejsze Ogłoszenia Duszpasterskie.

1. Dzisiaj będzie zbierana II taca na Fundację im. kard. Glempa. Bóg zapłać za składane ofiary.

2. Msze święte w niedzielę o godz. 7.30, 10.45, 12.30 i 19.15. Msza święta w Wisbech w niedzielę 17 września o godz. 15.30.

3. Msze święte w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 19.15. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź święta od godz. 18.30.

4. II taca na utrzymanie i wynajem naszego kościoła, która była zbierana w ubiegłym tygodniu wyniosła £748,00 w Peterborough oraz £77,05 w Wisbech . Bóg zapłać za złożone ofiary.

5. Nabożeństwo fatimskie w środę 13 października o godz. 18.30 – różaniec fatimski i procesja.

6. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w sali parafialnej w środę po Mszy świętej o godz. 19.15.

7. W sobotę 16 września o godz. 17.30 Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca z Banbury zaprasza na wieczór uwielbienia.

8. Biuro parafialne jest czynne w czwartek od 16.00 do 18.00. Można także przyjść do zakrystii po Mszy świętej wieczornej lub napisać maila na adres parafii Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

9. Zapisy do I Komunii świętej i bierzmowania są prowadzone w biurze parafialnym lub po Mszach św. wieczornych we wrześniu. Termin zapisów upływa 30.09.

10. Decyzją władz zakonnych ks. Prowincjała Wojciecha Rożdżeńskiego, ks. Grzegorz Suski pracujący blisko 3 lata w naszej Parafii zostaje przeniesiony do polskiej parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Dunstable Luton. Zastąpi Go ks. Sławomir Strycharski – asystent polskiej parafii w Manchesterze. Bardzo serdecznie dziękuję ks. Grzegorzowi za Jego pracę duszpasterską a zwłaszcza za przygotowanie dzieci do I spowiedzi
i I Komunii świętej oraz opiekę nad LSO. Pożegnanie ks. Grzegorza nastąpi 17.09. w niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 10.45.

11. Młodzi do Boga i do Ludzi. 1.10.2023 przyjedzie do naszej parafii młodzież z Korpusu Kadetów Maltańskich z Londynu i z Coventry. Będą na Mszy świętej o godz. 10.45. Zapraszamy szczególnie młodzież na tę Mszę świętą i spotkanie po Mszy świętej w sali parafialnej.

12. Jerycho Różańcowe – zapraszamy na modlitwę różańcową w październiku. Rozpoczniemy w piątek 6.10. Mszą św. o godz. 19.15 a zakończymy w sobotę 7.10. przed Mszą świętą wieczorną. Zapisy przy wyjściu z kościoła.

13. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza do kawiarenki po dzisiejszej Mszy świętej o godz. 10.45.

14. Jubilatom, Solenizantom i tym, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje Jubileusze i uroczystości domowe życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej.